Acerola nápoj s vysokým
obsahem vitamínu C

Za svěží chutí se skrývá nutričně vydatná acerola, známá především pro svůj vyvážený poměr vitamínů, minerálů a antioxidantů, které pomáhají předcházet poškození volnými radikály a některým nemocem.

Už jedna sklenka denně udělá rozdíl

Osvěží, zažene žízeň a dodá živiny celému tělu. Poslouží jako nakopávač imunity a harmonizuje i naše zažívání. Jeden drink obsahuje 217 mg vitamínu C, jednoho z nejdůležitějších vitamínů přispívající k normální funkci imunitního systému. Obsažený inulin navíc snižuje chuť k jídlu a tím napomáhá hubnutí.

Zažene žízeň,
posílí zdraví

  • Pomáhá snižovat únavu a předcházet vyčerpání organismu
  • Napomáhá produkci kolagenu a L-karnitinu v těle
  • Acerola vyniká vysokým množstvím vitamínu C, A a je přirozeným zdrojem pro tělo důležitých minerálů (železo, vápník, hořčík, zinek, draslík a fosfor)
  • Obsah vitamínu A z jedné malé bobule aceroly odpovídá množství vitamínu v celé mrkvi
  • Vitamín C podporuje vstřebávání železa, což z něj dělá důležitý doplněk stravy při chudokrevnosti
  • Acerola obsahuje mimo jiné niacin (vitamín B3), riboflavin (vitamín B2) a thiamine (vitamín B1)
  • Může urychlovat hojení ran
  • Antioxidační Acerola drink s vitamínem C pomáhá snížit zánět v těle a předcházet řadě civilizačních chorob
  • Obsažený inulin působí jako prebiotikum, což znamená, že vyživuje prospěšné bakterie v tlustém střevě. Je vhodný k vyrovnání hladiny cukru v krvi a snižování hladiny cholesterolu.

Acelora, ovoce nápadně
připomínající třešně

Vyniká vysokým množstvím vitamínu C, A a svými antioxidačními účinky. Obsah vitamínu A z jedné malé bobule odpovídá množství vitamínu v celé mrkvi. Prášek z acelory je nabitý řadou dalších živin a vitamínů, které jsou nezbytné pro udržení pevného zdraví. Patří sem například vitamíny skupiny B, které zrychlují metabolismus. Prášek z acelory je bohatý na vlákninu, udržuje tak zdravou peristaltiku střev, pomáhá snižovat cholesterol v krvi, působí i proti oxidačnímu stresu. Díky vysokému obsahu vitamínu C pomáhá tělu produkovat kolagen v těle a tím zpomalit stárnutí. I díky tomu je Kolagenový drink CANNOR komplexní nápoj pro krásu!

Kdy zvýšit denní
dávku vitamínu C?

Při nachlazení, infekcích a při dlouhodobém stresu. Doplňovat vitamín C se rovněž doporučuje kuřákům, aktivním sportovcům, preventivně k posílení imunity i při onemocnění. Zvýšit denní dávku vitamínu C by měli i lidé s nedostatkem železa v krvi. Jedna čajová lžička směsi obsahuje 217 mg vitamínu C, což je 271 % doporučené denní dávky.

Ranní rituál krásy

Začínáte svůj den sklenicí vlažné vody s citronem? Pak do ní nezapomeňte přimíchat 1 pytlíček Kolagenového drinku CANNOR, který má rovněž jemně citronovou chuť a váš ranní rituál povýší na kúru pro zdraví a krásu. Kolagenový drink je 30 denní omlazující kúra a plně stravitelný prášek příjemně dochutí i ovocné smoothie či džus!

Nákupní košík
Přejít nahoru